Testujemy – plecak z serii Lady Mum

Dzisiejszy wpis sponsoruje liczba 15 – tyle kieszeni i przegródek jest bowiem w plecaku z serii Lady Mum od Canpol Babies. Jest gdzie chować wszelkie spacerowe niezbędności 🙂 Zapraszam na test!

Zacznijmy od podstaw – plecak wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Nasz szary z różowym środkiem prezentuje się bardzo elegancko 🙂 Wymiary plecaka to 40x30x20xm – nie zapakujecie więc w niego wyprawki na tydzień, jednakże dzięki pomysłowemu zamontowaniu głównego suwaka (metalowe ramiona usztywniające) nie tracimy nic z jego pojemności na całej powierzchni. Innymi słowy – pakujemy pod korek i bez problemu zapinamy 😉 A jeśli o zapięciach mowa – suwaki w głównych kieszeniach mają po dwa zamki, więc otwieramy/zamykamy w którąkolwiek ze stron. Drobiazg, ale niezmiernie wygodny.

Przejdźmy do kieszeni i schowków – jest ich naprawdę dużo. Z przodu plecaka mamy małą kieszeń, która mieści przegródkę na mokre rzeczy (zamykaną na suwak) oraz dwie przegródki z termoizolacyjną wyściółką. Główna głęboka kieszeń to, oprócz podstawowej przestrzeni, pięć przegródek oraz kieszeń na suwak. Dodatkowo jest tu wszyta smyczka z karabińczykiem – kluczy zatem nie zgubicie 🙂 Z tyłu mamy zamykaną na suwak kieszeń na dokumenty oraz kieszeń na schowanie pasków plecaka, gdy przypniemy go do wózka. Jeśli jednak nosicie go na plecach, możecie spokojnie wykorzystać ją jako normalną kieszeń. Po bokach plecaka są jeszcze dwie rozciągane pojemne kieszenie – na butelkę/bidon oraz na mokre chusteczki z pomysłowym wycięciem ułatwiającym ich wyciąganie.

Plecak (oprócz standardowych regulowanych ramiączek) wyposażony jest w rączki, dzięki czemu możemy złapać go jak zwykłą torbę (na ramię jednak go w ten sposób nie założymy). Rączki te możemy spiąć doszytą do nich klamerką, nie będą więc przeszkadzać przy noszeniu na plecach. Do wózka mocujemy go na dwie taśmy z karabińczykami – rozwiązanie podobne do testowanej przez nas wcześniej torby (link). Proste, skuteczne, wygodne 🙂

Do plecaka dołączony jest turystyczny przewijak o wymiarach 60x60cm. Wykonany jest z nieprzemakalnego materiału i jest w kolorze wyściółki plecaka. Sprawdzi się bez wątpienia na każdym spacerze.

Czy plecak ma jakieś minusy? Takich nie stwierdziliśmy. Okej, może przyzwyczajeni do wspomnianej wcześniej torby, odczuliśmy jego mniejszą pojemność, ale minusem tego nazwać przecież nie można. Po prostu przeznaczenie tych produktów jest trochę inne. Szczerze, to ta mniejsza pojemność mi nawet pasuje – nie pakuję na spacery tony niepotrzebnych rzeczy 😉

Podsumowując – jeśli szukacie wygodnego plecaka z zapięciem do wózka, to z czystym sumieniem polecamy 🙂 Miejsca jest w sam raz, a mnogość kieszeni i przegródek pozwala się dobrze zorganizować na wyjście każdego typu. Podbijamy produkt znakiem jakości „Trzy Razy Tata Poleca”! 🙂

PS. Standardowo przypominam, że Blogosfera Canpol Babies cały czas szuka testerów – wchodźcie na https://canpolbabies.com/pl/blogosfera. Tym razem do testowania będą zestawy z opakowaniami termoizolacyjnymi i smoczkami – zapisujcie się i testujcie!